Pembe Gül İlahi Sözleri

Pembe Gül Sözleri, Pembe Gül Sözlerinin Anlamı, Pembe Gül İlahi Sözleri, Pembe Gül Sözlerinin Anlamı İlahisini Dinle, Pembe Gül Sözlerinin Anlamı İlahi Sözleri Abdulbaki Kömür kaleminden yazılan Pembe Gül Sözleri, Pembe Gül Sözlerinin Anlamı ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Pembe Gül Sözleri, Pembe Gül Sözlerini Anlamı İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


  ilahi sözleri


Pembe gülleri vardı bahçemizin, çocukken yaşadığımız, hayal meyal hatırlıyorum şimdi, sarı turuncu gülerdi her sabah patates çiçekleri yüzüme. Serçeler konar kalkardı dut dallarına. Menekşeler okşarken çiy tanelerini. Kelebekler benek benek o çiçek senin bu çiçek benim. Uçuşur durur iğde ağacının sepserin gölgesinde. Pembe gülleri vardı bahçemizin, pembe perdeleri evimizin ve pembe elleri vardı annemin. Saçlarımı okşayan beş vakit. Sular daha soğuk hava daha mavi miydi ne?

Pembe gülleri vardı bahçemizin. Pembe kirazları dam arkasında. Pembe açardı şeftali çiçekleri koşuştuğum yolların iki yanında. Pembe gülleri vardı bahçemizin. Pembe kokardı güller ve pespembe elleriyle toplardı annem pembe gülleri.Pembe Gül Abdulbaki Kömür Dinle


  • Admin

  • 240

  • ()