Bağışla İlahi Sözleri

Bağışla Sözleri, Bağışla Sözlerinin Anlamı, Bağışla İlahi Sözleri, Bağışla Sözlerinin Anlamı İlahisini Dinle, Bağışla Sözlerinin Anlamı İlahi Sözleri Ziya Uğur kaleminden yazılan Bağışla Sözleri, Bağışla Sözlerinin Anlamı ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Bağışla Sözleri, Bağışla Sözlerini Anlamı İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


  ilahi sözleri


Medet kıl derdime dermanım Allah ki sensin canıma canım Allah
Subhanım Allah Sultanım Allah Gufranım Allah dermanım Allah
Allahım yalnızca senden yardım istiyorum bana yardım et, sadece sana güvenip dayanıyorum, beni senden başkasına ısmarlama, yalnızca senden istiyorum, beni isteklerimde boş çıkartma. Senin zenginlik ve cömertliğine değer veriyor ve rağbet ediyorum, beni mahrum etme. Zat-ı Cenabına intisap ediyorum, beni lutfundan uzaklaştırma, sadece senin kapında duruyorum, beni kapından kovma, beni kapından kovma.
****
Yüzüm karasına bakma ilâhi bağışla suçumu Gufranım Allah
Subhanım Allah Sultanım Allah Gufranım Allah dermanım Allah
Allahım sen bana ne kadar yakınsın ve ben senden ne kadar uzağım. Rahmetinle kendine yaklaştır ki, sana ulaşabileyim. Beni kendine doğru çek ki sana doğru gelebileyim.
Allahım zelil ve hakir durumum sana gizli değildir, beni zenginlik ve cömertliğine dair verdiğin ile kapında durdur, sen benim ümidimken benim ümidim nasıl boşa çıkar.
Allahım senden rızanı kazanmayı isterim, bana nurunla yolunu göster ve doğru bir kullukla beni huzurunda durdur, beni huzurunda durdur.Bağışla Ziya Uğur Dinle


  • Admin

  • 155

  • ()