Bitsin Bu Savaşlar İlahi Sözleri

Bitsin Bu Savaşlar Sözleri, Bitsin Bu Savaşlar Sözlerinin Anlamı, Bitsin Bu Savaşlar İlahi Sözleri, Bitsin Bu Savaşlar Sözlerinin Anlamı İlahisini Dinle, Bitsin Bu Savaşlar Sözlerinin Anlamı İlahi Sözleri Peygamberin Gülleri kaleminden yazılan Bitsin Bu Savaşlar Sözleri, Bitsin Bu Savaşlar Sözlerinin Anlamı ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Bitsin Bu Savaşlar Sözleri, Bitsin Bu Savaşlar Sözlerini Anlamı İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


  ilahi sözleri


Senden sonra neler oldu insanlar kin nefret doldu
Getirdiğin kardeşliğe hançerler vuruldu
Sevgi barış unutuldu savaşlarda çocuklar vuruldu
Analar hep ağıt yaktı ne yuvalar yıkıldı
Gel gör halimizi sen getir çaremizi
Ne olurdu Resulallah sendedir derman billâh
Bitsin artık bu savaşlar ne olur Resulallah
Sendedir derman billâh
****
Ya Resulallah dünya sen ve senden önceki peygamberlerin getirdiği kardeşlik ve sevgiyi unuttu, barış ve sevginin yerini savaşlar ve kan aldı, dünyanın dört bir yanında bebekler katledildi, nice genç kızın ırzıyla oynandı, yavruların canına kıyıldı, nice analar ağıt yaktı.
Hz. Musa mı savaşı emretti, Hz. İsa mı savaşı emretti, sen sevgi ve şefkat abidesisin, gelmiş geçmiş en barışçıl insansın. Ya Rasulallah sen mi savaşı emrettin, hayır hayır tüm peygamberler barışı emretti. Şimdi ben kimsesiz bir kız olarak dünyadaki savaşları, ümmetinin acizliğini ve çaresizliğini, bu kadar öksüz ve yetimin hakkını sana sana sadece sana şikayet ediyorum.
****
Ne olurdu Resulallah sendedir derman billâh
Bitsin artık bu savaşlar ne olur Resulallah
Sendedir derman billâhBitsin Bu Savaşlar Peygamberin Gülleri Dinle


  • Admin

  • 127

  • ()