Bi de Ben İlahi Sözleri

Bi de Ben Sözleri, Bi de Ben Sözlerinin Anlamı, Bi de Ben İlahi Sözleri, Bi de Ben Sözlerinin Anlamı İlahisini Dinle, Bi de Ben Sözlerinin Anlamı İlahi Sözleri Ender Tekin kaleminden yazılan Bi de Ben Sözleri, Bi de Ben Sözlerinin Anlamı ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Bi de Ben Sözleri, Bi de Ben Sözlerini Anlamı İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


  ilahi sözleri


Yine ben açtım elimi, büktüm belimi, alıp bedenimi sana geldim RABBİM.
Günahım çok biliyorum, affın diliyorum, berat istiyorum ne olur RABBİM.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.
Bi de ben RABBİM. Bi de ben sana hakkıyla kul olmak isterdim. Sevdiğini sevmek sevdiğine sevilmek isterdim. Biliyorum, haketmediğimi biliyorum. Ama ben RABBİM, ama ben seni çok seviyorum. Derdimi seviyorum veren sensin. Derdimin dermanı olan sensin. Bana seni seviyorum dedirtensin. Yüreğimdeki sızım sen gözümdeki nemsin. Sende sende beni sever misin ?
Bi de ben RABBİM. Bide ben Senin habibim dediğin Ahmedi, sevdiğim dediğin Mahmudu, ağzından çıkan vahiydir onun sözü benim sözümdür dediğin Muhammedi O olmasaydı alemleri yaratmazdım dediğin Mustafayı salllahu aleyhi ve sellem efendimi çok seviyorum. Bide ben onu öyle çok görmek istiyorum ki, ben onun o güzel yüzüne doya doya bakmak değil, bakarken ölmek istiyorum. Hani insanlar nasıl ölürlerse öyle haşrolunacaklar ya, işte ben mahşer günü yeniden diriltiğimde karşımda onu görmek istiyorum.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.Bi de Ben Ender Tekin Dinle


  • Admin

  • 347

  • ()