Hz.Ali'nin Yakarışı İlahi Sözleri

Hz.Ali'nin Yakarışı Sözleri, Hz.Ali'nin Yakarışı Sözlerinin Anlamı, Hz.Ali'nin Yakarışı İlahi Sözleri, Hz.Ali'nin Yakarışı Sözlerinin Anlamı İlahisini Dinle, Hz.Ali'nin Yakarışı Sözlerinin Anlamı İlahi Sözleri Ziya Uğur kaleminden yazılan Hz.Ali'nin Yakarışı Sözleri, Hz.Ali'nin Yakarışı Sözlerinin Anlamı ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Hz.Ali'nin Yakarışı Sözleri, Hz.Ali'nin Yakarışı Sözlerini Anlamı İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


  ilahi sözleri


Ey ihsanı bol Allahım. Sana hamd ederim. Ey yegâne Rabbim, senin önünde eğilirim. Yücesin, kullarından dilediğine sonsuz nimetler verirsin, dilediğini hüsrana uğratırsın. Ey yaradanım, sana sığınırım. Varlık ve darlık zamanında sana yalvarırım. Gerçi günahlarım çok, fakat senin affın ondan daha büyüktür. Eğer sen de beni kapından kovarsan, kime sığınırım. Kimden medet beklerim. Bana kim şefaatçi olur. Ya Rab halimi görüyorsun. Yoksulluğumu biliyorsun, gizli yakarışımı duyuyorsun, beni senden ümit kesenlere katma, kusuruma bakma. Daha fazla bekletme, ümitsizliğe atma. Gönlümdeki aşk ateşini yandır. Beni muhabbetine kandır. Senin büyüklüğün önünde boyun eğdim, dize geldim, secdeye kapandım, beni affına boğ, azabından esirge, azabından esirge.
****
Zâr eyleme işimi zehr eyleme aşımı dökme kanlı yaşımı aman Allahım aman
****
Allahım dünyadan sıyrılıp huzuruna gelirken beni kelime-i tevhidden ayırma. Senin narın da hoş, nurunda hoştur, senin rahmetinden ümit kesmek pek boştur. Mal ve oğulların fayda vermediği o korkunç günde senin affına ulaşmak isterim. Sen bana yol gösterirsen hiçbir vakit yolumu şaşırmam. Eğer senin affın sadece iyilere olacaksa kötüleri kim bağışlayacak. Pek iyilerden değilim, ama ben kötülerden de değilim. Günahım büyük, ama affın ondan daha büyük. Günahlarımı düşündükçe gözlerimden yaş dökülür. Sen beni öyle yarattın ki senden başkasına dönemem. Umudum sensin ama endişem de şudur, ya beni kapından kovarsan nereye giderim. Herkes uykudayken senin şu kulun ellerini açmış sana yalvarıyor. Bu kulu mahcub etme ey Muhammed Mustafa’yı gönderen Rabbim, bizi imandan Kur’an’dan İslamdan ayırma. Müslüman olarak dirilt. Peygamberinden şefaat umarım. Beni mahrum etme ya Rab. Beni mahrum etme ya Rab.Hz.Ali'nin Yakarışı Ziya Uğur Dinle


  • Admin

  • 180

  • ()